Interpretacje wyników badanie krwi w 17. tygodniu ciąży

Proszę o interpretację wyników. Jestem w 17 tygodniu ciąży. Morfologia ok, opróćz Ig (podwyższone niedojrzałe granulocyty 0,7; 0,9%). Badnie moczu: wszystko ok, oprócz - leukocyty A14 - 2+, ocena cytometr: erytrocyty 38, leukocyty 38, nabłonki płaskie 53, bakterie 2405, nabłonki okrągłe 2,9, krysztaly 1, śluz 2. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje powtorzyc badanie ogolne moczu przy zachowaniu higieny pobrania.