Jak interpretować wyniki badania cholesterolu u 66-latki?

Proszę o opinie o moich wynikach;cholesterol całkowity 105 mg/dl, cholesterol HDL 40,98MG/dl, cholesterol LDL 21,42mg/dl,trójglicerydy 213 mg/dl,kreatynina w surowicy 0,67mg/dl,alat 39 jednostka U/L.Hemoglobina glikowana 6,3%.OB 35mm/h.MORFOLOGIA ;PLT 111 jednostka 10*3/ul, RDW-SD 46,3 jednostka fl, RDW-CV 15,1 %. Lecze sie nacukrzyce II. Mam 66l.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się wypowiedzieć proszę zgłosić się do lekarza rodzinnegi