Jak leczyć problemy z oddawaniem moczu u 23-latki?

Witam. Mam prawie 23 lata. Od dwóch dni mam problemu z normalnym dodawaniem moczu. Robię po kilka kropel i ten ból w podbrzuszu przy oddawaniu moczu.... W dodatku przy wycieraniu na papierze nie widać ewidentnie krwi ale jest zabarwiony lekko na różowo. Czy to coś poważnego? Do jakiego lekarza się zgłosić? Lekarz rodzinny? GinekGinekolog ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej udac się do urologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć . Wizyta jest dosyć pilna