Jak skutecznie wyleczyć zakażenie Helicobacter Pylori?

witam lecze sie na bakterie helicobacter jestem po antybiotykorapii duomox i jakis jeden jeszcze bralem plus dexilant 30 mam pytanie ile czasu mozna brac dexilant biore juz 5 miesiecy a do mojego lekarza sie dostac to katastrofa kazal i brac pol rokupozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Można brać przewlekle jeśli objawy powracają, ale po 6 miesiącach można spróbować odstawić.
Pozdrawiam