Jaką dietę stosować, żeby obniżyć nadmiar białka w organizmie?

Witam. Mam pytanie, jaka stosowac diete zeby obnizyc nadmiar białka w organizmie? Jaka przyczyna jest wystepowania na skórze chrost? NA słoncu i podczas snu delikatnie zanikaja. Prosze o pomoc.

Witam,
na własną rękę bez wskazań medycznych nie powinieneś stosować diety niskobiałkowej, gdyż możesz sobie zaszkodzić jeżeli dieta będzie źle zbilansowana.
Jeżeli chodzi o krosty być może jesteś uczulony na jakiś składnik obecny w pokarmie. Zachęcam do konsultacji lekarskiej oraz zrobienia testów na nietolerancje pokarmowe.

Pozdrawiam,
Monika Biziel
biziel.dobrydietetyk.pl