Kandydoza układowa, gronkowiec złocisty a wypadek samochodowy

Witam. W 2000 roku w wyniku wypadku samochodowego miałem pękniętą wątrobę, i jelito. Od tego czasu czuję się coraz gorzej i żaden lekarz nie potrafi mi pomóc. Mam zdiagnozowaną kandydozę układową (Candida Glabrata wykryta we krwi, kale, i gardle). Do tego Gronkowiec Złocisty z wymazu ze zmian skórnych, Helicobacter Pylori w żołądku. W tej chwili jestem już wykończony (przewlekle zmęczony, problemy z pamięcią, pisk w uszach). Gdzie można znaleźć lekarza który mi pomoże, najlepiej ze Śląska.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaproponuje dalsze postępowanie. Zmiany skórne wymagają oceny przez lekarza dermatologa. Pozdrawiam.