Mocne krwawienie podczas współżycia po przyjęciu tabletki Escapelle

Witam, moja kobieta tydzien temu zażyła Tabletke "po" Escapelle. Po paru dniach chcieliśmy znów współżyć i gdy do tego doszło wystąpiło mocne krwawienie z pochwy partnerki. Przestraszyliśmy sie poczekaliśmy, dzis minął tydzien od przyjęcia tabletki. I gdy znów postanowiliśmy współżyć to wystąpiło krwawienie ale duzo mniejsze. Czym to może być spowodowane? Dodam ze za tydzien ma dostać miesiączkę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie podczas stosunku może być spowodowane nadżerką. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Ze względu na fakt, iż objawy występują cyklicznie partnerka powinna udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Pytanie dla specjalisty ginekologii oraz położnictwa.
Antykoncepcja awaryjna nie jest obojętna dla zdrowia kobiety.Pozdrawiam. JW