Nadmierne wypadanie włosów a zespół policystycznych jajników u 25-latki

Mam 25 lat. Choruję na zespół policystycznych jajników. Przyjmuję od dwóch lat Yaz. Ogólnie czuję się po nim dobrze natomist nie ustąpiły a nawet mam wrażenie, że wzmożyło się wypadanie włosów. Mam ich coraz mniej, stosuję kompleks witamin, szampony i maski do włosów wypadających (głównie apteczne) ale to nic nie pomaga a mój lekarz zostaje głuchy na mój problem. Nie wiem jak sobie pomóc. Pozdrawiam,
25 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Najlepszym sposobem na ustalenie przyczyny wypadania włosów jest tzw. trichogram - ocena w specjalnym powiększeniu struktury korzenia włosa. Wynik badania powinien zinterpretować dermatolog.