Niedokrwistość z niedoboru żelaza oraz osłabienie

Witam. Wykryto u mnie niedokrwistkosc z niedoboru zelaza. Ale lekarz nie powiedzial jaka jest przyczyna tego,prepisal tylko zelazo,a pozniej badanie kontrolne. 2tyg temu bylam w szpitalu i mialam robiona morfoligie krwi,i bylo okey. Lekarz rodzinny zrobil badanie na poziom zelaza w surowicy i jesy bardzo niskie,czyli anemia. Jak dlugo sie to leczy. ? Czuje sie strasznie oslabiona a w tym roku koncze szkole i pisze egzamin. Czy powinnam cwiczyc na wf. ? Czy anemia szybko doprowadza do bialaczki ?

Dobrze byłoby zbadać, co jest przyczyną niskiego poziomu żelaza. Mogą to być np. pasożyty, nadmiar wapnia, metale ciężkie czy zaburzone proporcje między pierwiastkami w Pani organizmie. Aby poszukać przyczyny może Pani wykonać analizę pierwiastkową włosów, która bardzo szczegółowo ocenia funkcjonowanie organizmu na poziomie komórkowym. (proszę poczytać na www.profilaktyka-zdrowia.pl).

pozdrawiam, Małgorzata Mięsowicz

Gdyby Pani miała jakieś pytania proszę śmiało dzwonić tel. 606 130 841