O czym świadczą plamienia podczas leczenia farmakologicznego zapalenia szyjki macicy?

Witam. Jestem w trakcie zazywania antybiotykow z powodu zapalenia szyjki macicy. Dopochwowo biorę wieczorem gynalgin,natomiast rano nystatyne vp. Po szostym dniu wystapily delikatne plamienia w ciagu dnia. Kolor jasno czerwony. Nie odczuwam z tego powodu zadnego bolu, brak garaczki....samopoczucie ok. Zazywam tez tabletki antykoncepcyjne....

Tak może być, nie jest to powód do niepokoju. Gdyby pojawiło się większe krwawienie i nie było to krwawienie z odstawienia tabletek, wówczas może się Pani konsultować z ginekologiem