Osłabienie i senność a obniżony poziom leukocytów

Witam.Od jakiegoś czasu czuje się osłabiona,ciągle chce mi się spać.Mój lekarz zlecił mi zrobienie morfologii po czym skierował do hematologa.Mal zaniżony poziom leukocytów-3.55 i w ogólnym rozmazie krwi wyszło,że mam limfocytów 63,a granulocytów o jądrze podzielonym 36.Zrobiono mi badania elektroforezy białek gdzie index A/G wyszedl na poziomie 0,6 czyli jest za niski.Mam także anemie.Badając ferrytyne wyszło 9,30 norma od 10,00.Dodam,że od roku żyje w ciągłym napięciu,stresie.Prosze mi pomóc
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Podane wyniki z całą pewnością wymagają pogłębienia diagnostyki. Odchylenia od normy znajdują się w zasadzie we wszystkich liniach komórek hematopoetycznych, co wymaga wykluczenia chorób ogólnoustrojowych. Trudno mi odnosić się do całości objawów bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Myślę że wskazana jest jak najszybsza wizyta u hematologa, ewentualnie rozszerzenie diagnostyki w warunkach szpitalnych na oddziale hematologii lub chorób wewnętrznych.