Osłabienie, zawroty głowy i zmęczenie po usunięciu pęcherzyka żółciowego metodą laparoskopową

Witam, 2 wrzesnia mialam usuniety woreczek metoda laparoskopowa. Od tamtej pory zle sie czuje. Jestem bardzo slaba. Nawet po krotkim spacerze jestem strasznie zmeczona. Mam niskie cisnienie. Gdy chodze kreci mi sie w glowie.Ciagle czuje ucisk w glowie i klatce piersiowej. Czy mozliwe, ze znieczulenie uszkodzilo serce?nie mialam zastrzykow przeciwzakrzepowych tylko ponczochy uciskajace. W lipcu mialam kleszcza i bralam antybiotyk zapobiegawczo czy mimo to moze to byc borelioza?dziekuje.

Proszę zgłosić się do operatora ( ocena stanu po operacji) oraz do lekarza rodzinnego w celu przeprowadzenia dokładnego wywiadu i ew. zlecenia badań na obecność przeciwciał IgG,IgM (kleszcz-borelioza). zż