Pieczenie odbytu przy oddawaniu stolca u 23-latki

Witam chciałam zapytać jakiegoś lekarza, nie wiem czy wogóle dobrze trafiłam... Mam problem, ponieważ przy oddawaniu stolca piecze mnie odbyt... piecze, w zasadzie taki ból to jest jakby się rozrywała skóra, nie wiem czy to przejdzie czy ewentualnie gdzie bym miała iść na konsultacje? Dodam tylko, że stwierdzoną mam również anemię i zespół jelita drażliwego. Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

w Pani przypadku potrzebna jest wizyta u proktologa, być może ma Pani żylaki odbytu lub szczelinę.

Pozdrawiam