Podejrzenie alergii na lateks

Odbylam wczoraj stosunek ze swoim chłopakiem, nie robimy tego czesto, ale nie byl to tez nasz pierwszy raz, zauwazylam ze przy podcieraniu sie to miejsce mnie piecze, dzisiaj zauwazylam nawet troche krwi, zdarzylo sie tak juz kiedys, czy to moze byc wina prezerwatyw? moze jestem na nie uczulona? Prosze o odpowiedz

Robert Markowski Ginekologia

Jeżeli ma Pani takie podejrzenie, proponuje wizytę u alergologa. Mimo wszystko powinna Pani udać się do swojego ginekologa celem wykluczenia innych przyczyn.