Podejrzenie zagrzybienia organizmu i nalot na języku

Witam. Podejrzewam u siebie zagrzybienie organizmu. Gruby nalot na języku, kłucie w różnych miejscach w brzuchu i wzdęcia. Do tego dochodzą biegunki, złe samopoczucie, swędzenie odbytu i genitaliów. Martwię się bo trwa to już bardzo długo i z czasem się pogarsza. Czy moje obawy są słuszne? Gdzie szukać pomocy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę udać się do lekarza. Konieczne jest wykonanie posiewu krwi lub wymazu ze zmian skórnych.