Podwyższone wyniki w morfologii

Witam proszę o ocenę moich wyników (podaję tylko podwyższone i obniżone). Morfologia: Leukocyty 4,2m norma 4,4-11,3 mcv 81 norma 82-96 mch 25,7 norma 27,5-33,0 mchc 31,8 norma 32,6-35,6 ob 18 norma 0-12 Rozmaz: monocyty 1% norma 3-8 limfocyty 50 % norma 20-45MOCZ: Białko w moczu opal Leukocyty 3-5 w polu widenia Mineralne moczany bezpostaciowe - bardzo liczne Do tego : ból tyłu głowy-szyja,polipy w nosie, szum w uszach, szybko robią się siniaki, cierpną mi konczyny, schudłam kg w m-c
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam ponownie. Badania wskazują na anemię oraz infekcję. Możliwe iż jest to infekcja dróg moczowych. Objawy jakie Pani zgłasza skłaniają do konsultacji z laryngologiem lub neurologiem.