Problemy jelitowe po intensywnych treningach

WitamOdMiesiąca mam problem z jelitamiOd2miesięcy intensywnie ćwiczę na siłowni. Zauważyłam że po ciężkich treningach następnego dnia zaczynają się biegunki, ale ćwiczę dalej i po takim tygodniu zaczynam mieć problemy z jelitami i żołądkiem-ból i skurcz, biegunki i gazy są potwornie nieprzyjemne w zapachu( kwaśny zapach)Wiem że może to sugerować odwodnienie czy brak elektrolitów.jestem dietetykiem i dbam o prawidłowe uzupełnienie skł odży.Boję się że nie będę mogłaĆwiczyćTakIntensywnieJakTeraz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Wskazana jest wizyta u lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.