Problemy ze strony układu pokarmowego a woda w jelitach i narośle wypełnione tłuszczem

Witam, moje problemy związane są z układem pokarmowym. Otóż od roku towarzyszą mi nudności, często jest mi niedobrze, pobolewa mnie żołądek i przyspieszyła mi się przemiana materii. Gastroskopia nic nie wykazała, to również nie jest helicobacter. Ostatnio Pani ginekolog powiedziała mi na usg, że mam wodę w jelitach i dwie narośle wypełnione tłuszczem. Co to może znaczyć? Czy od tego mogą być moje nudności i słabe samopoczucie? Czy to może wskazywać na choroby jelit, mimo że odczuwam ból żołądka?

Powinna Pani zwrócić się z tymi pytaniami do doświadczonego gastroenterologa, który będzie mógł Panią zbadać. Niestety bez tego, a także dodatkowych badań trudno Pani pomóc.