Swędzenie ciała i czerwone plamy na skórze

Witam mam 38l od5 lat dokucza mi straszne swedzenie ciała wygląda jak pokrzywka pojawiają się czerwone swędzące plamy po 10 min znikają i pojawiają się w innym miejscu .testy alergiczne nic nie wykazały.pogorszył mi się wzrok i dokucza mi kaszel.moja skóra zrobiła się sucha,wiotka i jakaś rzadka. pomagają mi tylko leki od alergii.Bardzo proszę o pomoc co mam dalej robic ???pozdr.Agnieszka A.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważne jest znalezienie czynnika wywołującego alergie w Pani przypadku. zalecam udanie sie do lekarza alergologa i dogłębna analizę problemu w celu wyeliminowania czynnika alergicznego. Pozdrawiam