W jaki sposób mogę pozbyć się bólu głowy?

Witam. Leczę się na bóle głowy od kilku lat nieustannie. Mam " kilka rodzaji bólu" ale zastanawia mnie najbardziej ten gdy boli mnie głowa w miejscu czoła i zatok nasilając się ogromnie przy ruchu.Zatoki są okej, tomografia okej, ciśnienie okej. Ból jest okropny , nie pomagają leki nawet te mocne na recepte. Lekarze rozkładają ręce. Pozdrawiam

Bardzo możliwe, że choruje Pani na migrenę o umiarkowanym/silnym nasileniu. Proponuję konsultację z neurologiem. Dobrym rozwiązaniem może być także wizyta u fizjoterapeuty i praca nad mięśniami stabilizującymi szyjny odcinek kręgosłupa.