Wynik badań hormonalnych u 46-letniej osoby i pomoc w interpretacji

Wyniki badań hormonów tarczycy 46-latki Dobry wieczór chciałam spytać o moje wyniki badań , mam 46 lat TSH 2,060 FSH 9,39 LH 5,30 Estradiol 312,00 Prolaktyna 485,10 badania były zrobione czwartego dnia cyklu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany poziom TSH oraz prolaktyny jest prawidłowy.Niestety nie napisała Pani kiedy wykonała Pani badania poziomu FSH, LH i estradiolu co uniemożliwia interpretację. Sugeruję zatem, by wyniki zinterpretował lekarz, który zlecił wykonanie badań.