Zawroty głowy, drętwienie rąk i nóg, mdłości

Witam moze wkoncu ktos mi pomozeOd kilku dni mam silne zawroty glowy bol w okolicach serca dretwienie rak i nog oraz okolice twarzy mdlosci bole glowy z przodu I stylu dwa razy bylo u mnie pogotowie dwa razy bylam w szpitalu zrobili mi badanie serca pobrali krew I mowia ze wszystko jest ok a ja nadal od srody mam te same objawy prosze mi pomoc mieszkam w holandii ale jak bedzie trzeba przyjade do polski Kasia

Na podstawie ilości objawów oraz wywiadu można podejrzewać objawy nerwicowe. W żadnym jednak wypadku nie można się wypowiadać na odległość, ponieważ nie widzę pacjenta. Proponuję spróbować zastosować lek uspakajający, zastosować także betahistynę, leki p-bólowe. Proponuję udać się do lekarza 1-go kontaktu.