Akcja serca dziecka w 6 tygodniu ciąży

mam pytanie jestem w 6 tyg ciąży na usg akcja serca wyniosła 93 uderzenia czy to jest dobry wynik bo lekarz nic nie mówił proszę o odp

Skoro ginekolog nie mówił o niczym niepokojącym to nie należy się martwić. To bardzo wczesny okres ciąży, w którym głównie ocenia się czy istnieje bicie serca płodu, a nie jego częstotliwość.