Alergia na białko jajka kurzego a dieta

Witam serdecznie'mam 6miesiecznego synka i wykazalo mu ze ma alergie na kurze jajko.lubil bardzo jak mu podawalam gotowe deserki w sloiczkach ale musialam je odstawic bo tam jest bialko,wiec co moge mu teraz podawac?prawie we wszystkich oroduktach znajduje sie bialko ale jak mam tozpoznac ze to bialko jest pochodzenia kurzego?chcialabym malemu podac troche kaszki z mlekiem ale na opakowaniu jest bialko.i nie wiem co mam robic.prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Witam, proponuję udać się do lekarza pediatry, który na podstawie badania określi stosowanie odpowiednich produktów spożywczych. Ważne są także inne informacje, o których na pewno lekarz się dopyta. Przy tak skąpym opisie nie można radzić nic więcej.