Badania bilirubiny w 25. tygodniu ciąży

Dzień dobry, obecnie jestem w 25 tygodniu ciąży badania moczu są niepokojące bilirubina 1,0 mg/dl, leukocyty 25/ul, erytrocyty 10/ul. Osad leukocyty 4-6 wpw, Osad erytocyty 1-2 świeże wpw, nabłonki płaskie liczne, bakterie liczne. Czy to znaczy że moje nerki przestają pracować, a ból w okolicach nererk czasami jest duży. Jestem też po nowotworze hormonozależnym. Co Pan doktor na to jaka rada dla ciężarnej? Pozdrawiam serdecznie

Aleksander Ropielewski

Koniecznie zgłosić się do lekarza, który pogłębi diagnostykę i zastosuje odpowiednie dla Pani leczenie.