Badania hormonalne przy odczuwaniu mrowienia w głowie

Witam, Mam 22lata i od 2miesięcy jestem ciągle zmęczona, boli mnie głowa(chyba migreny,bo łączy się z pogorszonym wzrokiem) drżą mi mięśnie, odczuwam mrowienie w głowie, ostatnia miesiączka spóźniła się tydzień i była bardziej obfita. Lekarz uznał, że to niedobory witamin, dostałam witaminy z grupy B, magnez, potas i wit. D. Dodatkowo miałam robione badania tarczycy TSH 3(skala do 4,9) ft3 3,16 (skala 1,7-3,7) ft4 0,97(skala 0,7-1,48). Czy mają państwo jakieś propozycje, co jeszcze przebadać?

Nie każdy ból głowy jest migreną.
W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Proszę też wykonać ischemiczną próbę tężyczkową ( pracownia EMG)