Badania kontrolne przy problemach z zajściem w ciążę

witam serdecznie od 12 lat jestem mężatkom i staram sie o dziecko ale bez skutku lekarze twierdzą że jest wszystko wporzątku po obu stronach co zrobić żeby miećupragnione dziecko

Witam,
czy małżonek miał wykonane badanie jakości nasienia?
A Pani czy wykonywała badania hormonalne, badanie USG narządu rodnego oraz HSG?
To są podstawowe badania i jeżeli one są prawidłowe, rzeczywiście należy dalej próbować w dni płodne.
Jednak jeżeli po roku starań o ciążę przy regularnych stosunkach 3-4/tydzień nie ma efektu, należy zgłosić się do poradni leczenia niepłodności,

pozdrawiam