Biała ciecz na prezerwatywie po stosunku

Więc tak, w walentynki uprawiałam z chłopakiem seks no i zrobiliśmy to 2 razy pod rząd, zmieniając prezerwatywę i wkładając nową globulkę. 2 razy doszło do wytrysku. Moją obawą jest to że na prezerwatywie była biała ciecz, mimo że prezerwatywa nie była pęknięta. Robiłam to w dni płodne.
Pomocy.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Biała ciecz na prezerwatywie była najprawdopodobniej Pani wydzieliną pochwową, która jest produkowana przez ściany pochwy w czasie stosunku. Proszę się więc nie denerwować. W razie spóźniania się miesiączki można przeprowadzić test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!