Zapytaj lekarza

1 , 0 1 4 , 0 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Biały śluz w pochwie po stosunku - czy to nasienie?

Witam! Czytałem dużo, ale wiadomo - najlepiej upewnić się samemu, bo każdy przypadek jest inny. Uprawialiśmy z dziewczyną seks, prawdopodobnie w dniu jej owulacji (+- 1 dzień). Przechodząc do meritum, prezerwatywa z członka się nie zsunęła ani nie pękła, a zbiorniczek się zapełnił. Wytrysk w większości miał miejsce na zewnątrz. Jednak po wyciągnięciu członka na dole pochwy zauważyłem wypływający biały, gęsty płyn. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie zaobserwowałem. Stąd pytanie, czy jest to zwykły śluz towarzyszący owulacji, czy też istnieje możliwość, że 'ulało' się z góry prezerwatywy. Tę opcję raczej wykluczam, bo śluzu było dość dużo i raczej niemożliwe, aby taka ilość się przedostała. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
79 poziom zaufania

Witam serdecznie,

podczas pobudzenia seksualnego gruczoły układu rodnego kobiety produkują wydzielinę. Najprawdopodobniej wydzielina, którą Pan zauważył, była właśnie tą fizjologiczną wydzieliną. Oczywiście niewykluczone, że mogła się tam również znaleźć sperma. W przypadku wątpliwości po około 2 tygodniach od stosunku proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety