Przedostanie się nasienia z prezerwatywy

Witam. Dziś uprawiałem sex ze swoją dziewczyną, robiliśmy to w prezerwatywie. Lecz w pewnym momencie doszedłemi kontynuowalismy jeszcze stosunek przez minute lub dwie. I tu mam pytanie, gdyż gdy wyjąłem penisa z pochwy i zdjąłem prezerwatywie to była na niej z zewnętrznej stronie maź przyominająca sperme. Sprawdziłem następnie pod kranem ją i była cała, nigdzie nie przeciekała czyli nie pękła. Moje pytanie brzmi czy była to wydzielina z pochwy dziewczyny czy sperma mogła sie jakos przedostać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniana maź to wydzielina z pochwy Pana partnerki.