Biała wydzielina, nudności i ból nadbrzusza

witam mam gniecenie w nadbrzuszu i mam nudności i odbijanie i pluje taką gęstą białą wydzieliną tak jagby spływało mi po gardle do żołądka.aneta

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem błędu żywieniowego, infekcji pokarmowej ale także schorzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego. Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który zbierze wywiad , zbada Panią oraz wdroży właściwe leczenie.