Biegunka, palenie skóry, zawroty, nocne poty, ból stawów kolanowych i drżenie mięśni po gwałcie

Dzień dobry nie wiem co mam dalej robić zostałam zgwałcona 27 września 2014r na drugi dzień miałam biegunkę temperaturę37'5 stopni palenie skóry w nocy zmęczenie zawroty nocne poty zapalenie pochwy Badałam hiv kiłę żółtaczkę chlamydię rzeżączkę grzyby nic nie mam minęło pół roku teraz stawy kolanowe bolą przeskakują i drżą mięśnie w całym ciele najwięcej w nogach zawroty głowy ciągłe zmęczenie i senność nocne poty Pani w poradni powiedziała że Borelioza przenosi się płciowo i przez krew

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić panel dodatkowych badań oraz dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie udanie się do lekarza reumatologa.