Biegunka ze świeżą krwią

Witam mam 47 lat do tej pory nie miałem wiekszych kłopotów ze zdrowiem jednak dzisiaj troszke się przestraszyłem byłem sie załatwić i zauwazyłem że mam biegunkę z świeża kriwą troszkę kreci mnie w żołądku - nic po za tym nie odczuwam - czy to jest coś strasznego ??? i niepokojacego??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam.Jeżeli zauważył pan obecność świeżej krwi w stolcu i ta sytuacja się powtórzy to proszę o pilną wizytę u lekarza rodzinnego. Może być to objaw np. guzków krwawniczych ale także dużo poważniejszych schorzeń dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Pozdrawiam