Błona śluzowa jelita grubego o zachowanej architekturze gruczołowej

WITAM DZISIAJ ODEBRAŁAM WYNIKI HISTOPATOLOGICZNE Z KOLONOSKOPII OPIS W WYCINKACH BŁONA ŚLUZOWA JELITA GRUBEGO O ZACHOWANEJ ARCHITEKTURZE GRUCZOŁOWEJ Z GRUDKĄ CHŁONNĄ W OBRĘBIE BLASZKI WŁAŚCIWEJ BŁONY ŚLUZOWEJ BARDZO PROSZĘ LEKARZA SPECJALISTĘ O WYJAŚNIENIE CZY WYNIK JEST PRAWIDŁOWY BO MARTWIĘ SIĘ CO OZNACZA GRUDKA CHŁONNA CZY TO COŚ NIEPOKOJĄCEGO BADANIE MIAŁAM W ZWIĄZKU Z KRWAWIENIEM Z ODBYTU CZEKAM NA ODPOWIEDZ I Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ POZDRAWIAM SERDECZNIE

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jeszcze jakieś objawy? Z jakiej dokładnie części jelita był pobrany wycinek - jest to dość ważne aby moc coś więcej powiedzieć. Proponuje udac sie do lekarz zlecającego badanie.