Ból brzucha i podwyższona temperatura ciała po stosunku

Witam. Miesiączkę miałam 24 lipca,a 8/9 sierpnia odbyłam stosunek przerywany.Mężczyzna(42l.) bardzo szybko doszedł,niby wyjął tuż przed,obawiam się,że mogło dojść do zapłodnienia. Przed stosunkiem wypiliśmy trochę alkoholu. W pn (11.08) w południe poczułam się źle,trochę bolał mnie brzuch,a w ciągu 2godz. temperatura doszła do 39 stopni. Bolała mnie mnie głowa, mięśnie i kręgosłup głównie w okolicy krzyża. Niepokoją mnie te objawy,a na zagnieżdżenie jeszcze za wcześnie,co mi jest? Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę istnieje. W takiej sytuacji należałoby wykonać test ciążowy aby wykluczyć ciążę.