Ból brzucha, mdłości i spadek wagi po odstawieniu leku Sulpiryd

WITAM .PROSZE POMOZCIE .PRZEZ KILKA LAT BRAŁAM SULPIRYD BO MIAŁAM BOLE BRZUCHA CIAGŁE MDŁOSCI I BRAK APETYTU NIE POMAGAŁY ZADNE LEKI AZ SULPIRYD MI POMOGŁ WSZYSTKO SIE USPOKOIŁO ALE PO KILKU LATACH MIAŁAM PROLAKTYNE B WYSOKA I REZONANS WYKAZAŁ MIKROGRUCZOLAKA I KATASTROFA SULPIRYD LEKARZE KAZALI ODSTAWIC I JUZ 2 ROK CIERPIE NA BOLE BRZUCHA SCHUDŁAM 10 KG ,ZADNE INNE LEKI NIE POMAGAJA .PROSZE MOZE JEST JAKAS OPCJA BYM MOGŁA BRAC Z NOWU SULPIRYD, JUZ NIE DAJE RADY Z BOLAMI ,MDŁOSCIAMI I SPADKIEM

Witam! Przede wszystkim należy ustalić co jest przyczyną nieprzyjemnych objawów z przewodu pokarmowego. Myślę że warto zgłosić się do lekarza rodzinnego, który po zebraniu dokładnego wywiadu i przeprowadzeniu badania zdecyduje o dalszym postępowaniu (wyniki krwi, badania obrazowe, wizyta u specjalisty gastroenterologa). Jeśli chodzi zaś o sulpiryd, to lek rzeczywiście jest przeciwwskazany w przypadku zwiększonego poziomu prolaktyny we krwi. Istnieje jednak wiele preparatów o podobnym mechanizmie działania, które może Pani bezpiecznie przyjmować. Myślę że w tej sprawie warto zgłosić się do poradni zdrowia psychicznego, gdzie otrzyma Pani fachową pomoc.