Ból brzucha od tygodnia u dziecka

Witam moja córka od Wigili mówi ze boli ja brzuch badania moczu miała wykonane wyniki są dobre natomiast jej pediatra przepisał jej urofuraginum intima który jej nie pomaga bo dalej ja boli.leki bierze od dwóch dni. Z wykształcenia.jestem kucharzem i wprowadziłam jej lekkostrawna dietę przeważnie występuje w niej brokuł. Rano je płatki owsiane na wodzie co dwa dni. Idę z nią na usg żołądka 9 stycznia.proszę o jakąś rade, dodam że dziecko choruje mi od 2,5roku życia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, mogę jedynie zalecić udać sie do lekarza specjalisty gastroenterologi dziecięcej jeżeli problemy rzeczywiście nie sa związane z układem moczowym tak jak to widzę jest sugerowane. Prosze takze jeszcze poczekać bo leki moga jeszcze zadziałać, 2 dni to jeszcze nie taki długi okres od rozpoczęcia terapii. Pozdrawiam