Ból dwóch kręgów w odcinku piersiowym

Witam! Od pewnego czasu (około miesiąca) w odcinku piersiowym bolą mnie dwa kręgi. Ból nasila się podczas dotyku lub dociągania do siebie łopatek, często promieniuje w lewą stronę, w kierunku łopatki. Czasami mam wrażenie, że coś mnie uciska między kręgosłupem a łopatką. Regularnie chodzę na siłownię, staram się prowadzić aktywny tryb życia. Nie wiem, jaka jest przyczyna bólu. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę. Z góry dziękuje!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, możliwe ze przyczyna jest np mięśniowa, zalecałbym jednak udac sie do lekarza rodzinnego celem wykonania badania i wdrożenia ewentualnie odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam