Ból głowy, uderzenia gorąca i złe samopoczucie

od rana boli mnie strasznie głowa mam naplywy goraca i złe samopoczucie. czy to cos powaznego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że potencjalnych przyczyn może być wiele, w tym infekcje, podwyższone ciśnienie, wahania poziomu cukru i wiele innych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się z lekarzem POZ.