Ból nóg w górnych partiach i ból sromu 20 lat po operacji ciąży pozamacicznej

Mam 56 lat, ok.20 lat wstecz miałam operację ciąży pozamacicznej, wszystko było idealnie.. Od 4 lat mam następujące dolegliwości: niemal codziennie około południa lub pod wieczór (dużo chodzę, zginam się) powstaje ból nóg głównie w górnych partiach i jednocześnie ból w okolicy sromu, odczuwam go jakby w tylnej części pochwy. Badanie ginekologiczne nie wskazało przyczyny. Bywa, że jednocześnie boli lędźwiowa część kręgosł. Ból nie występuje oddzielnie - zawsze łącznie nogi i srom. Rano jest ok.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie wiązałbym tego z operacją. Mogą to być objawy choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.

Pozdrawiam.