Ból piersi i jaśniejsza brodawka

Od tygodnia boli mnie lewa piers, Brodawka jest jasniejsza niż druga (tak jakby lekko sina) nie wycieka z niej zaden płyn. Gdy podnosze reke do góry ból sie nasila i podczas leżenia na lewym boku. Niedaleko pachy wyczułam twardy guzek i boli mnie w tym miejscu (to jest taki piekący ból) Byłam u ginekologa ,zbadał mi piersi i nic nie wyczuł .

Małgorzata Panek

Czy wykonano badanie USG? Czy bierze Pani tabletki antykoncepcyjne? Ból i zmiany torbielowate czy włókniste mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych.
Proszę ponownie udać się do ginekologa.
Pozdrawiam