Ból pod żebrem i w biodrach u 60-latka

Mezczyzna 60lat. Bol umiejscowiony pod zebrem z prawej strony jak i rowniez bol w biodrach co utrudnia jakiw kolwiek poruszanie sie. Robiona byla wczoraj tomografia komputerowa(TK) kregoslupa piersiowego, ledzwiowego i stawow biodrowych. Z wnioskow lekarzy wyszlo: destrukcja osteolityczna zebra 6 po prawej stronie/naciekowe pogrubienie tkanek miekkich tej okolicy. W trzonie kregu L5 i 51 w kosci biodrowej lewej i w kretarzu kosci udowej lewej okragle zmiany osteolityczne. Obraz TK sugeruje zmiany osteolotyczne typu meta. Dodam rowniez ze paracetamol zwalcza bol. Czy to naprawde musi byc rak kosci czy objawy moga byc spowodowane czyms innym ? Bardzo bym prosila o jaka kolwiek pomoc dodam ze nie wykazano zadnego guza rakowego a krew wyszla bardzo dobra

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę udać się do lekarza rodzinnego aby pokierwal w odpowiednie miejsce