Ból podbrzusza, nerek, klatki piersiowej oraz siedzący tryb życia

Witam mam 22 lata od kilku miesięcy z moim organizmem dzieją się dziwne rzeczy, odczuwam kłucie w prawym podbrzuszuszu ,pytając swojego lekarza rodzinnego odpowiedział mi że nie ma co się przejmować skoro nie boli cały czas. Od nie dawna zacząłem odczuwać ból na wysokości nerek promieniujący do klatki piersiowej , oraz ciągłe zmęczenie dodam również że mam prace siedzącą jeżeli ma to jakieś znaczenie, do nie dawna byłem aktywny fizycznie lecz musiałem zrezygnować z powodu bólu stawów.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.