Ból w jamie brzusznej w okolicy jelita grubego

Rok temu na wysokości nerki z tyłu pleców w jednej chwili dostałam strasznego bólu, który doprowadził mnie do szpitala, wszystkie badania w tym usg brzucha, morfologia, mocz wyszły ok.Po tym incydencie było przez rok ok, teraz od 2 miesięcy znowu mnie boli,uciska, znowu szpital i wszystko ok.Teraz jednak boli od wątroby w dół, jakby wzdłuż jelita grubego, wyczuwał też zgrubienie w brzuchu tuż poniżej wątroby,usg,rtg,MRI brzucha ok,morfologia,próby wątrobowe,amylaza,lipaza ok,mocz ok..cdn.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Pani przypadek jest dosyć skomplikowany, obawiam się, że online nie wiele jesteśmy w stanie pomóc. Wszystkie badania obrazowe nie wykazały nieprawidłowości, co jeszcze bardziej utrudnia rozpoznanie. Można spróbować jeszcze wykonać kolonoskopię,
Pozdrawiam