Ból w okolicy wyrostka robaczkowego

Od roku czasu boli mnie w obrebie wyrostka robaczkowego.Miałem robione rozne badania kolonoskopie,gastroskopie,urografie i wiele badan na krew.I nic nie wykryto.A mnie jak bolało w tym miejscu tak boli.Prosze o jakasc pomoc.Dodaje ze nieraz boli mnie serce i mam piszczenie w uszach.Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, ból może być związany z tzw dolegliwościami czynnościowych a powoduje to dieta, stresujący tryb życia itp. Bóle w klatce piersiowej wymagają natomiast wykonania EKG i wizyty u kardiologa. Szum w uszach wymaga wizyty u laryngologa i dokonania badani wraz z ewentualnymi badaniami dodatkowymi. Pozdrawiam