Ból w prawej części ciała, szmer podczas oddychania i problem z przełykaniem śliny

Od sierpnia mam problemy z podnoszeniem, przez przemęczenie pojawia się ból w prawej części ciała (bark, klatka piersiowa) Towarzyszy mi czasem uczucie charakterystycznego dla przeziębienia‘’szmeru’’ podczas oddychania. Ciśnienie na klatce piersiowej, mam wrażenie że nie zawsze mogę głeboko oddychać. Nie mogę długo siedzieć. Pomaga joga, zjedzenie czegoś, jedno/dwa piwka zwykle łagodzą bóle. Może nie jest to istotne, ale w pewnym momencie pojawiły się problemy z przełykaniem śliny.

Aleksander Ropielewski

Objawy są zbyt mało charakterystyczne aby jedynie na podstawie Pani opisu postawić rozpoznanie. Konieczne jest przeprowadzenie badania i ewentualne badania dodatkowe. Objawy jakie Pani opisała są niepokojące i na pewno wymagają kontaktu z lekarzem.