Ból w stopie po aktywności fizycznej

Witam. Około dwa dni po lekkim wysiłku fizycznym (15 min spokojnego marszobiegu) zaczęłam odczuwać dość silny ból w zewnętrznej części lewej stopy. Ból pojawia się podczas chodzenia, silniejszy rano i wieczorem. Przy napięciu stopy czasami czuję lekkie mrowienie w podbiciu stopu. Stosuję żel przeciwbólowy, ale niewiele pomaga, staram się chodzić jak najmniej. Czy to może być objaw jakiejś kontuzji? Czy należy udać się do specjalisty czy może samo przejdzie?

Proszę skonsultować się z lekarzem. Niektóre złamania (zmęczeniowe) mogą pojawić się bez nagłej przyczyny i być konsekwencją sumujących się mikrourazów.