Ból żołądka, uczucie pełności i nudności

Witam. Przedwczoraj wieczorem zaklul mnie trzy razy zoladek. Gdy sie obudzilam juz nie bolal. O godz.12 nagle scisnelo mi zoladek i zrobilo mi sie bardzo niedobrze. Od wczoraj od tamtego momentu do dzisiaj czuje bol zoladka, taki ucisk, uczucie pelnosci, klucie i przez to mdlosci. Gdy jem bol staje sie mocniejszy. Od czasu do czasu kluje mnie w okolicy pepka, podbrzusza. Czasami mam minimalne ilosci swiezej krwi w stolcu. Czym moze byc to spowodowane? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania nic nie można powiedzieć. Krwawienie świeżą krwią może wynikać z hemoroidów.