Bóle brzucha - co mogą oznaczać?

Witam. Mam 18 lat i od jakiegoś czasu niepokoi mnie stan zdrowia mojej jamy brzusznej. Mam dość duży problem z moim brzuchem. Może zacznę od tego, że od długiego czasu i często spożywam napoje energetyczne. A więc tak: często odczuwam dziwne pulsowanie brzucha. Tak jakby tam się coś ruszało. przez jakiś czas miałam też problem z oddawaniem kału, a jeżeli już mi się udało to był z krwią. Miesiączkę mam regularną. Mój ból łączy się z pobolewaniem serca, nudnościami, powiększeniem brzucha (tak jak miałabym tam duży balon). Często miewam też wzdęcia, silne zawroty głowy, uczucie gorąca, bóle wątroby. 23 marca skończyła mi się miesiączka, po kilku dniach w moczu pojawiła się krew i czułam się tak jakby z dróg moczowych odchodziło mi powietrze. Bardzo się przestraszyłam, jednak myślę, że moje objawy nie prowadzą do tego, abym miała podstawy, żeby myśleć o ciąży, ponieważ mam regularną i obfitą miesiączkę. Dziś miałam sprawdzian, przed którym bardzo się denerwowałam - doprowadziło to do wymiotów, zawrotów głowy, dziwnego ucisku w brzuchu i tego podejrzanego pulsowania. Nie mam pojęcia ,co mam zrobić. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie!
W pierwszej kolejności powinna Pani odstawić wspomniane napoje lub znacząco zmniejszyć ich ilość.
Niestety nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytanie. Konieczna jest jak najszybsza wizyta u lekarza rodzinnego, który będzie miał możliwość zbadania Pani brzucha. Również nie wiązałabym Pani dolegliwości z chorobami układu moczowo-płciowego. Krew w stolcu jest objawem alarmującym wielu chorób układu pokarmowego, którego nie można bagatelizować. Konieczne jest wykonanie badań laboratotyjnych, w tym morfologii i badania ogólnego moczu i wykonanie badania USG. Lekarz zadecyduje czy jest wskazanie do wykonywania badania na krew utajoną.

Pozdrawiam.