Bóle brzucha po lewej stronie w okolicy kości biodrowej

Witam! Od kilku dni boli mnie brzuch po lewej stronie w okolicy kości biodrowej. Ból jest ćmiący i kłujący ale nie jest stały. Kilka dni temu kochaliśmy się z mężem intensywnie i ból kolejnego dnia pojawił sie po prawej stronie a potem przeszedł na lewą... co to może byc ? Nie wiem czy to istotna informacja ale ostatnio mam bardzo stresujący czas w swoim zyciu czy to moze miec wpływ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Raczej nie szukałbym przyczyny Pani dolegliwości w stresującym trybie życia. Zawsze na początku należy wykluczyć przyczyn organiczne. Ból może być związany m.in. z powiększeniem węzłów chłonnych krezkowych, zmianami w obrębie kręgosłupa lędźwiowego, zapaleniem przydatków, kolką nerkową i inne. Proponuję konsultację u internisty, który zróżnicuje rodzaj bólu.